In een muziekwinkel in Delft heeft de politie maar liefst 5200 illegale cd's en dvd's aangetroffen. In een nabijgelegen winkel van dezelfde eigenaar werden 160 illegale dvd's aangetroffen en bij de eigenaar thuis nog eens 1300 meer.
De panden werden doorzocht omdat de eigenaar verdacht werd van grootschalige verkoop van illegale roofkopieën. De eigenaar hield zich niet alleen bezig met cd's en dvd's: de politie trof ook nog eens 400 illegale lp's en 70 illegale cassettebandjes aan. De verdachte had zich gespecialiseerd in bootlegs, illegale opnames van live-concerten. De man is in de jaren '90 ook al eens aangehouden voor piraterij. Voor zijn huidige actie kan hij een boete van €670.000 en 4 jaar gevangenisstraf tegemoet zien. Daarnaast kan BREIN een vordering indienen voor een maximum van 3 miljoen euro aan gederfde auteursrechten.
In Delft 4 jaar geen bootlegs te koop Hij heeft nu tijd genoeg om er aan te denken, wij kunnen ze kopen als we ze vinden ....... maar blijft moeilijk !!! Groetjes BM*