Main Menu
Home
FAQ
Aardshop
Contact
Inhoud
News
Specials
Komsnert
Forum
Recommend
Links
A-Blog
Regio Report
Regio Report
Demo reviews
Live verslagen
Interviews
Login
Shout It!


You must be a registered user to shout!
Get your account here!

Welkom Vreemdeling
 
Schoktalk
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
NK-Grunten 2008! (1 viewing) (1) Guests
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: NK-Grunten 2008!
#53386
Devolution Theory (User)
Lurker
Posts: 4
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
NK-Grunten 2008! 4 Months, 3 Weeks ago Karma: 0  
"Wat begon in 2006 met een ludiek idee, gaat dit jaar haar derde editie in: het NK Grunten. Grunten is een populaire en extreme zangvorm binnen de metalmuziek. De beide eerdere edities waren een groot succes, met veel deelnemers, een storm aan media-aandacht en een fantastische sfeer. Voor het kampioenschap van dit jaar, dat plaats zal vinden op vrijdag 13 juni in Bazart, start de inschrijving op 7 april.

De deelnemende grunters worden beoordeeld op hun vocale prestaties en emotionele zeggingskracht. Een jury met nestors uit de Nederlandse metalscene velt het uiteindelijke eindoordeel. De drie beste grunters gaan naar huis met de inmiddels felbegeerde bloedbokaal.

De vorige twee edities konden rekenen op forse aandacht vanuit de Nederlandse en Belgische media. Er waren interviews met de winnaars en de jury door o.a. De Wereld Draait Door, GeenStijl, 3FM en Studio Brussel. Lijn 4 en BNN waren ter plekke voor een registratie van het evenement.

Het NK Grunten is een samenwerking tussen het Haags Pop Centrum (HPC) en poppodium Bazart. Voor de editie van dit jaar staan een aantal wijzigingen gepland ten opzichte van de vorige twee edities. Hierover volgt meer nieuws in een volgend persbericht.

Deelnemers voor het NK Grunten 2008 kunnen zich aanmelden via This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it De inschrijving start 7 april en is gratis."
 
Report to moderator   Logged Logged  
  The administrator has disabled public write access.
#53387
Devolution Theory (User)
Lurker
Posts: 4
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Re:NK-Grunten 2008! 4 Months, 3 Weeks ago Karma: 0  
Behalve dat we natuurlijk hopen dat elk Grunt-talent zich inschrijft voor deze editie wil ik middels deze topic een discussie starten over hoe jullie dit evenement zouden willen indelen.
Er komen in ieder geval behoorlijke wijzigingen ten opzichte van voorgaande edities, waaronder sponsors, een groter en aantrekkelijker prijspakket en waarschijnlijk een nieuw format voor de deelnemers.
Er gaan momenteel proefballonnen op voor o.a. compilatie CD's met de bands van de deelnemers en een goeie, grote hoofdact. Ook zijn er plannen om het evenement in België in te voeren (niet verplaatsen!!).

Wat zouden jullie wel/niet willen zien/doen en hoe stel je zelf voor dat deze wedstrijd zal verlopen?

Alle input is welkom, maar hou het ajb een beetje serieus! Als je niet achter deze wedstrijd staat, reageer dan gewoon niet. We begrijpen het ludieke karakter ervan, maar we proberen het zelf zo serieus mogelijk te presenteren!

Thanx!
NK-Grunten
http://www.myspace.com/nkgrunten
 
Report to moderator   Logged Logged  
  The administrator has disabled public write access.
#53389
panterax (User)
Lurker
Posts: 11
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Re:NK-Grunten 2008! 4 Months, 3 Weeks ago Karma: 0  
misschien kan je hetzelfde doen met screamen?
 
Report to moderator   Logged Logged  
  The administrator has disabled public write access.
#53464
Cheatah (User)
Lurker
Posts: 1
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Re:NK-Grunten 2008! 4 Months, 1 Week ago Karma: 0  
Hoe ziet de wedstrijd er ongeveer uit? Ik neem aan dat niet elke deelnemer in een band grunt, en dat er ook stoere mannen en vrouwen zijn die gewoon voor de fun meedoen

Is het de bedoeling stukken van bestaande nummers te grunten? Eigen nummers? Of een boodschappen zo verstaanbaar mogelijk brullen a la Akerfeldt?
 
Report to moderator   Logged Logged  
  The administrator has disabled public write access.
Go to top Post Reply
Powered by FireBoardget the latest posts directly to your desktop