Zondag 8 oktober spelen MASTER, TEMPLE OF BRUTALITY en SUBMISSION in Metropool in Hengelo.
Metropool stelt 3 x 2 kaarten beschikbaar die we mogen verloten onder de juiste inzenders van onderstaande vraag. -Wat zijn de titels van de debuut-CD's van Master, Temple Of Brutality en Submission? Antwoorden voor 3 oktober mailen naar
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
De band Dying Flame is drie jaar geleden gevormd via het kroegencircuit in Assen, dit met uitzondering van het nieuwste en tevens jongeste lid: Jeroen Schothorst (17). Deze is bij de band gekomen via een oproep op een internetforum. Samen maken de heren metal, niets meer en niets minder. Dit vergelijkbaar met bands als Lamb Of God, Mastodon, Testament en God Forbid. Maar waag het niet om ze te vergelijken met een cliché metalcore band. “We zijn het niet, en eigenlijk nooit geweest. Het is een hype en daar doen we niet aan mee.” Aldus zanger Robert Graalman (22).
We gaan weer van start met de inschrijvingen voor de nieuwe editie van de METAL BASH 2006 / 2007! Vanaf nu kun je je weer aanmelden door middel van het opsturen van een demo, biografie en bandfoto naar het volgende adres: Aardschok / Metal Bash, Postbus 7, 5690 AA Son. Alle inzendingen moeten voor 10 november bij ons binnen zijn. Alle inzendingen worden door de redactie beoordeeld om uiteindelijk zestien bands te selecteren die in vier voorronden gaan proberen een plaats op de finale te bemachtigen.
De voorronden vinden plaats op; vrijdag 1 december Hedon - Zwolle zaterdag 2 december Dynamo - Eindhoven zaterdag 9 december De Pul - Uden vrijdag 15 december Peppel - Zeist
Klein maar fijn, anders dan dat kan je het niet noemen.
Zondag 3 september was ik in studio “Stilteloos” van Daan v/d Elsken. Met behulp van oude vintage versterkers en een analoge mengtafel werd in Amsterdam het komende album “Conflicts of Interest” van Bloodsessions opgenomen.
Op zondag 26 november vindt in Dynamo te Eindhoven THE DUTCH CONVENTION 3 plaats, de Nederlandse IRON MAIDEN-FANCLUBDAG. Evenals voorgaande jaren gaan ook dit keer alle opbrengsten van de dag naar een goed doel, het Clive Burr MS Trust Fund. Nederlands beste en succesvolste Iron Maiden-tributeband, UP THE IRONS, zal de dag muzikaal afsluiten.