Aardschok Radio

Komsnertagenda

199211.jpg

BELGISCHE FESTIVALS MET NIEUWE BEVESTIGINGEN

Ster inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

DURBUY ROCK FESTIVAL

17 & 18 april, Complexe Du Sassin - Bomal-sur-Ourthe

Vrijdag: CELLAR DARLING, DROIT DIVIN, HYBRIDISM, INSOMNIA, JINJER, BERNARD MINET METAL BAND, SKINDRED, SPOIL ENGINE en TURILLI/LIONE RHAPSODY.

Zaterdag: BLACK BOMB, COSMIC MONARCH, DEATHTURA, DELAIN, ELUVEITIE, INSANITY ALERT, LACUNA COIL, LAMIRAL, MOONSORROW, NYTT LAND, PRIMORDIAL, SALTATIO MORTIS en SKILTRON.

www.durbuyrock.be

- - - - - - - - - - - - - - -

WAREGEMSE METAL DAY

17 mei, Concert/Expo Hall - Waregem

AMENRA, DELAIN, DYSCORDIA, EVIL INVADERS, PSYCHONAUT, SPOIL ENGINE en STAKE.

https://wmday.be

- - - - - - - - - - - - - - -

WILDFEST

25 mei, JC De Spiraal - Geraardsbergen

DEAF RAT, H.E.A.T, KICKIN’ VALENTINA, REACH, REBEL’S END, SPEED STROKE en WILDHEART.

www.thewildfestival.com

-----------------------------

ANTWERP METAL FEST

30 - 31 mei, Fort Merksem - Antwerpen

BEHIND BARS, BLEEDING GODS, CONAN, CRISIX, FIRE DOWN BELOW, PRIMAL CREATION, SKELETHAL, SODOM, SPEED QUEEN en STAB.

 

www.antwerpmetalfest.be

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

SJOCK 45

10 - 12 juni, Lilsesteenweg - Gierle

SOCIAL DISTORTION.

www.sjock.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


GRASPOP METAL MEETING XL

18 - 21 juni, Stenehei - Dessel

Donderdag: Airbourne, Alter Bridge, Phil Campbell And The Bastard Sons, Creeper, Death To All DTA, Deez Nuts, Exciter, IRON MAIDEN, Mercyful Fate, Misþyrming, My Dying Bride, P.O.D., Silverstein, Slapshot en Vltimas.


Vrijdag: Alestorm, Babymetal, Battle Beast, British Lion, Cemetery Sun, Chelsea Grin, Crystal Lake, Dool, Enter Shikari, FAITH NO MORE, Fields Of The Nephilim, Gaahls Wyrd, Heathen, Heaven Shall Burn, High On Fire, The Hu, Killing Joke, M.O.D., Northlane, Our Survival Depends On Us, Paradise Lost, Powerwolf, Sacred Reich, Steel Panther, Tempt en Wednesday 13.

Zaterdag: Alcest, Anathema, August Burns Red, Beyond The Black, Blues Pills, Boston Manor, Disillusion, Disturbed, Down, Dream State, Dying Fetus, Foreigner, Good Riddance, In Extremo, JUDAS PRIEST, Korn, Lagwagon, Motionless In White, Obituary, Of Mice & Men, Opeth, Powerflo, Michael Schenker;s Temple Of Rock, Shvpes, Soen, Devin Townsend en Tribulation.


Zondag: AEROSMITH, Amorphis, Anti-Flag, Black Veil Brides, Body Count Feat. Ice-T, Bury Tomor­row, The Dead Daisies, Deep Purple, Deftones, Dimmu Borgir, Dog Eat Dog, Fire From The Gods, Fu Manchu, The Great Old Ones, Kadavar, Killswitch Engage, Mayhem, Me And That Man, Naglfar, The Offspring, Sepultura, Thunder, The Vintage Caravan en Wayward Sons.

www.graspop.be

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -


ROCK WERCHTER

2 - 5 juli, Festivalpark - Werchter

GOJIRA, PEARL JAM en SYSTEM OF A DOWN.

www.rockwerchter.be/nl

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

IEPER HARDCORE FEST

3 - 5 juli, Ieper

ADDITIONAL TIME, ALL OUT WAR, COLDSTARE, THE CURSE OF MILLHAVEN, DEATH BEFORE DISHONOR, FLUSH, FRONTIERER, GATECREEPER, GET THE SHOT, HER FAULT, JINJER, KNOCKED LOOSE, LOUD LOVE, MAINSTRIKE, MARK MY WAY, MARTYRDÖD, OLD MAN GLOOM, RENOUNCED, SUBZERO, WISDOM IN CHAINS, WOLFPACK en WOLVENNEST.

www.ieperfest.com


- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ALCATRAZ

7 - 9 augustus, Sportpark Lange Munte - Kortrijk

PHILIP H ANSELMO & THE ILLEGALS (Pantera-set), AS I LAY DYING, BEHEMOTH, BENEDICTION, BUTCHER BABIES, CRADLE OF FILTH, DARKEST HOUR, THE DARKNESS, DARK TRANQUILLITY, DIRKSCHNEIDER, ELUVEITIE, EMPEROR, ENSLAVED, EVIL INVADERS, EXHORDER, GOTTHARD, HAVOK, KVELERTAK, LACUNA COIL, LIFE OF AGONY, LOUDBLAST, LOUDNESS, MADBALL, MARDUK, MONKEY3, MONOLORD, MOONSPELL, NECROPHOBIC, PENTAGRAM, RED FANG, ULI JON ROTH, RYKER'S, SATYRICON, SICK OF IT ALL, STAKE, STATIC-X, SUICIDAL ANGELS, TARJA, THE VINTAGE CARAVAN, VIO-LENCE WIEGEDOOD, WITCH en WOLVES IN THE THRONE ROOM.

www.alcatraz.be